Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 29.12.2023 16:53

З метою формування в учнів дбайливого ставлення до природи, як невичерпного джерела краси і творчого натхнення, пропаганди серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають Новорічну та Різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, формування високого рівня еколого-естетичної культури учнів, вихованців з 10 по 20 грудня 2023 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

На розгляд журі було представлено понад 200 конкурсних робіт, виконані авторами за напрямом новорічна флористика в номінаціях: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічний подарунок, новорічна картина чи колаж. Усі роботи вирізнялися яскравими кольорами та креативними рішеннями.

На підставі рішення журі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» визнано переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» та нагороджено Дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»:

за зайняте  І місце:

Вихованців гуртка «Зелені долоньки» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка ГРИГОР Оксана Геннадіївна;

ГУК Олесю, вихованку гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка МЕДВЕДЄВА Олена Михайлівна;

ВАВРЕНЮКА Михайла, вихованця гуртка «Дивоцвіт» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка ПОСТРИГАНЬ Олена Олександрівна;

ЗАЇКУ Аріну, вихованка гуртка «Фантазія» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка ЗАЇКА Світлана Василівна;

ТКАЧУК Яну, вихованка гуртка «Умілі ручки» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Седнівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка МАРКЕВИЧ Вікторія Михайлівна.

за зайняте ІІ місце:

ТКАЧУК Валерію, вихованка гуртка «Умілі ручки» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Седнівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка МАРКЕВИЧ Вікторія Михайлівна.

за зайняте ІІІ місце:

ГУК Олесю, вихованка гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка МЕДВЕДЄВА Олена Михайлівна;

ІЛЬЇНУ Ольгу, вихованка гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка МЕДВЕДЄВА Олена Михайлівна.

Вітаємо керівників та їх вихованців з перемогами!!!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису