Шановні жителі Устинівської громади!

Дата: 06.01.2024 09:03

Прийміть щирі вітання з нагоди свята Хрещення Господнього! З давніх-давен це велике свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Цього дня віряни освячують воду, яка є головним символом свята. Християни вірять, що освячена вода на Водохреща має цілющі властивості, нею можна вилікуватись від недуг. Тому її зберігають увесь рік і вона не псується.Фото без опису

Щиро бажаємо, щоб ця свята вода, благословенна самим Господом, зцілила кожного із нас, очистила від усього недоброго, наповнила  любов'ю, миром та великим бажанням бути гідними громадянами нашої держави, а Господь допоміг нашому славному воїнству очистити українську землю від ворога та Благословив на Перемогу, мир та спокій.

Нехай це світле свято надихає нас на добрі та праведні справи.