Шановні жителі громади!

Дата: 12.01.2024 10:55

Складні погодні умови, про які попереджали метеорологи, продовжують вже 5-ту добу випробовувати людські та технічні ресурси Устинівщини.

Територія Устинівської громади опинилася в епіцентрі стихії. Спочатку опади у вигляді дощу, які створювали обледеніння дерев, електромереж, телефонних комунікацій, ожеледиця на поверхні землі та автошляхів в результаті призвели до обривів проводів, повалення опор електромереж та дерев.

Вже 5-ту добу населені пункти громади залишаються без електропостачання за мінусової температури.

На допомогу енергетикам та зв’язківцям прибули бригади з інших районів Кіровоградської області.

Наслідки стихії буде ліквідовано.

В даній ситуації важлива підтримка один одного, допомога тому, хто цього потребує.

Зарядити мобільні телефони можна в «пунктах незламності» та закладах освіти.Фото без опису

У складних ситуаціях жителі громади можуть звернутися до старост, діловодів та на телефонну «гарячу лінію» селищної ради 0983291306.