Привітали з ювілеєм!

Дата: 15.01.2024 15:12

06 січня 2024 року відсвяткувала свій 100 – річний ювілей жителька селища Прідьма Надія Семенівна, а сьогодні, 15 січня, святкує свою 95 – річницю Люта Тетяна Прокопівна.

Кожний ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювілярів, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Привітала іменинниць зі святом секретар селищної ради Любов Омельченко.Фото без опису

З нагоди поважного ювілейного Дня народження Любов Петрівна висловила жінкам слова вдячності і шани за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та досвід, за незламність перед воєнними лихоліттями, які випали на їх долю.

Також, побажала ювілярам міцного здоров'я, родинного затишку та миру і вручила подарунки.