Наслідки негоди. На Устинівщині триває відновлення електропостачання

Дата: 16.01.2024 13:48

На Устинівщині через негоду 7-8 січня 2024 року було повністю або частково знеструмлено 33 населених пункти. На даний час над відновленням електропостачання працюють 6 аварійних бригад. Незважаючи на погодні умови, вже вдалося частково заживити 19 населенних пунктів (Устинівка, Березівка, Березуватка, Інгульське, Новоігорівка, Брусівка, Ганно –Требинівка, Докучаєве, Завтурове, Криничне, Криничуватка, Лебедине, Мар’янівка, Медвежа Балка, Новокиївка, Олександрівка, Сонцеве, Степанівка, Третє). Тимчасово без світла залишаються ще 14 населених пунктів.

Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають. Енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання. На лініях та підстанціях працюють фахівці. Роботи триватимуть безперервно до повного відновлення електропостачання в оселю кожного мешканця громади. Також допомогу надають небайдужі сільгоспвиробники.

Шановні мешканці громади, будь-ласка, наберіться терпіння та очікуйте на відновлення.Фото без опису

Вірте в енергетиків! Допомагайте їм.