З Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:37

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності України. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році. Наша країна пройшла складний шлях до об’єднання.

Так сталося, що цього року День Соборності ми відзначаємо у часи важких випробувань. Сьогодні важко всім, але найважче – на фронті. Там, де наші захисники і захисниці щосекунди ведуть запеклі бої, стримують агресора і віддають найцінніше за рідну землю – своє життя. Ми вдячні ЗСУ за кожен день, що наближає нас до Перемоги. Ми вдячні за те, що можемо відзначати наші державні свята у незалежній та соборній Україні і розуміємо, як ніколи, важливість підтримки наших Героїв.Фото без опису

В цей надзвичайно важкий час на нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність. Це наш обов’язок перед усіма поколіннями українців, які наближали цей знаменний день. Я вкотре хочу всіх закликати до єдності, бо коли ми будемо єдиними і згуртованими, лише тоді спільними зусиллями зможемо досягти головної мети.

Спільно ми звільнимо усі окуповані ворогом території нашої держави та відновимо мир в Україні.

Разом переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою секретар селищної ради                          Любов ОМЕЛЬЧЕНКО