Дата: 22.01.2024 14:34

Відзначення Дня Соборності – наш моральний обов’язок берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом заради незалежності, соборності й державності.

В Устинівській територіальній громаді 22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності, пройшла мирна хода центральною алеєю Устинівки в якій взяли участь секретар селищної ради Любов ОМЕЛЬЧЕНКО, заступники селищного голови, працівники селищної ради, начальник Устинівського РТЦК та СП Гапонов П.П та помічник - консультант депутата Верховної Ради України Мурдія Ігоря Юрійовича.

Присутні на заході поклали живі квіти до пам’ятного знаку, загиблим в АТО, вшанували хвилиною мовчання всіх Героїв, які віддали своє життя за Єдність нашої держави.

Пам’ятаймо, що сила української нації в нашій єдності! «Ми — це Україна»!