Працювала робоча група з контролю за ціновою ситуацією

Дата: 02.02.2024 10:28

За період з 26.01.24 року по 01.02.24 року членами робочої групи з контролю за ціновою ситуацією на основні продовольчі товари в Устинівській селищній територіальній громаді було здійснено перевірку в одному старостинському  окрузі  громади та смт Устинівка.

Перевіркою охоплено  2  торгівельних заклади громади: 1- с.Березівка,  1 – смт Устинівка.

За періоди  перевірки членами робочої групи не було встановлено необґрунтованого підвищення   ціни на товар, який має соціальну значущість.

З власниками торгівельних закладів була проведена відповідна роз’яснювальна робота щодо важливості здійснення безготівкового розрахунку для покупців через  пост-термінал,  дотриманні терміну дії ліцензії на алкогольну та тютюнову продукції, а  також обслуговування споживачів українською мовою.

Звернуто увагу на необхідності дотримання затвердженого графіку роботи магазинів, недопустимості продажу підакцизної продукції неповнолітнім особам, а також на пряму заборону торгівлі алкогольними напоями у період дії комендантської години та продаж алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони та інших військових формувань та важливість впровадження РРО / ПРРО при здійснені розрахункових операцій.Фото без опису