Цифровізація процесу усиновлення. Які послуги вже доступні в Дія

Дата: 08.02.2024 09:04

Міністерство цифрової трансформації працює над тим, щоб зробити процес усиновлення більш зручним та доступним. Їхня мета – цифровізувати процес, зробити його прозорішим та ефективнішим, спростити та прискорити етапи усиновлення.Фото без опису

Уже зараз українці можуть подати заяву про усиновлення та зібрати необхідний пакет документів онлайн, без особистого відвідування державних установ.

Цикл послуг зі всиновлення реалізований в Дії: почати можна з консультації, яка допоможе кандидатам оцінити готовність до усиновлення дитини, зрозуміти деталі процедури та обрати форму сімейного виховання. Детальніше про це – за посиланням (https://bit.ly/3OiGeij).

Заяву про усиновлення також можна подати через портал Дія, що значно полегшує процедуру для кандидатів.

Після завершення процесу цифровізації всі необхідні документи та довідки будуть підтягуватися з реєстрів автоматично.

Сервісами онлайн уже скористалися понад 1400 українців.