Комісійні обстеження харчоблоків закладів освіти
На виконання розпорядження селищного голови від 25 грудня 2023 року № 193-р «Про утворення комісії з контролю за організацією харчування дітей та дотриманням харчового законодавства в закладах освіти Устинівської селищної ради», 09 лютого 2024 розпочато обстеження харчоблоків закладів освіти. Під час обстежень здійснюється оцінка страв щоденного меню учнів та дошкільнят, створення належних умов для дотримання гігієни дітьми та персоналом харчоблоків, проходження медичних оглядів, забезпечення столовим та кухонними посудом, холодильним та технологічним обладнанням, дотримання вимог при зберіганні харчових продуктів, наявності запасу мийних, дезінфекційних засобів, спецодягу та необхідного інвентарю. Моніторинг розпочато з харчоблоку Устинівського ліцею Устинівської селищної ради, в подальшому будуть обстежені всі заклади освіти.