Змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях Універ-О 2024

Дата: 20.02.2024 11:31

18 лютого 2024 року в приміщенні одразу трьох навчальних корпусів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  пройшли змагання зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях. Устинівщину поїхали представляти вихованці туристичного гуртка "Мандрівник" КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради.

Спортивне орієнтування — це не тільки вид спорту, а й гарний вид активної рекреації, відпочинку та проведення часу для дітей і дорослих без обмежень по віку! Спортивне орієнтування схоже на квест, допоможе не лише  тримати себе у спортивній формі, але й потренувати увагу, кмітливість, винахідливість і почуття гумору.

Як і в попередніх змаганнях найкращий результат показала Салтан Олександра, котра в віковій категорії Ж-10 зайняла 3-є місце. Решта членів команди теж показали високий результат в турнірній таблиці, та найголовніше отримали безцінний досвід.