Вічна слава подвигу полеглого Героя!

Дата: 06.03.2024 08:19

06 березня 2024 року виповнюється 2 роки з дня загибелі Сергія Миколайовича Алхімова, колишнього жителя с. Інгульське.

До ворожої навали Сергій Миколайович працював у Державній установі «Устинівський виправний центр № 37» молодшим інспектором. З 2015 року по 2017 рік захищав кордони нашої країни в зоні АТО, а з початком повномасштабного російського вторгнення на територію України Сергій, не чекаючи повістки, звернувся до військомату і вже на третій день війни був на передовій.

Загинув Герой 6 березня 2022 року у Донецькій області, з честю та до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив старшого солдата Сергія Алхімова Орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Вшануємо справжнього Героя, не забудемо його мужність. Він пожертвував своїм життям, проявивши стійкість і мужність у боротьбі з російським агресором, заради України.

Вічна пам’ять і слава загиблому Сергію Алхімову!