Шановні жінки Устинівської громади!

Дата: 08.03.2024 08:18

В цей весняний день сердечно вітаю вас з жіночим святом і дякую за невтомну працю, материнську турботу і любов, витримку і стійкість духу.

Жінки нашої громади, як і всієї України, несуть на своїх плечах непосильний тягар воєнного стану: зі зброєю в руках захищають Батьківщину, волонтерять, працюють і виховують діток, надають психологічну, соціальну та іншу допомогу. У надскладних умовах, під звуки сирен в укриттях і бомбосховищах навчають дітей, займаються бізнесом, підтримуючи економіку, надихають та співчувають.Фото без опису

Мирні побажання кохання, краси, ніжності залишилися десь далеко у минулому, колись ми до них повернемося, а наразі бажаю матерям, дружинам, донькам дочекатися з війни своїх синів, чоловіків, батьків живими і неушкодженими, а родинам, які понесли тяжкі втрати рідних – низький уклін і щирі слова вдячності за мужність і героїзм їхніх чоловіків.

Бажаю всім нам єдності, згуртованості у ці важкі часи і непохитної віри у Перемогу України!

З повагою секретар селищної ради                             Любов ОМЕЛЬЧЕНКО