Вічна слава подвигу полеглого Героя!

Дата: 13.03.2024 08:11

13 березня 2024 року виповнюється два роки з дня загибелі уродженця смт Устинівка Бойка Аркадія Ельсеваровича у важких боях за Київщину (м. Макарів) на початку повномасштабного вторгнення росії. Аркадію було 26 років.

Герой став на захист своєї країни з перших днів війни, з честю та до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Без чоловіка та батька залишились молода дружина, син та донечка.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України  Указом Президента України Аркадія Бойка нагороджено орденом "За мужність ІІІ ступеня" (посмертно).

Пам’ятаймо завжди про подвиг гідних синів Устинівської громади, тих хто не пошкодувавши свого життя та благополуччя своїх родин, віддав життя в ім’я Перемоги.

Вічна пам’ять і шана загиблому Герою!