«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу та черліденгу» серед дівчат

Дата: 14.03.2024 16:03

14 березня 2024 року на базі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу та черліденгу серед дівчат закладів загальної середньої освіти.

В запеклій боротьбі в змаганнях з баскетболу за перемогу змагалися команди Устинівського ліцею, Новоігорівського ліцею та Устинівської філії Устинівського ліцею.

Право представляти нашу громаду на ІІІ (районному) етапі змагань  виборола команда Устинівської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради. Друге та третє місце посіли команди Новоігорівського ліцею та Устинівського ліцею – відповідно.

Також глядачів запалювали команди з черліденгу Устинівського, Седнівського, Інгульського та Новоігорівського ліцеїв, які боролися за можливість представляти Устинівщину на районних змаганнях з черліденгу у номінації чер-данс-фрістайл. За результатами змагань перемогла команда Інгульського ліцею.

Вітаємо спортсменів та бажаємо ще більше перемог!