17 березня – професійне свято в працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 09:34

Сфера комунального господарства завжди була вагомою в житті громади. У цій галузі задіяні працівники КП «Комунальник» Устинівської селищної ради.

Сьогодні хочеться особливо подякувати працівникам цього комунального підприємства. Ваша праця потрібна, а ви - невтомні трударі громади.

Кожного ранку схід сонця ви зустрічаєте, виконуючи свої трудові обов'язки. Ви ремонтуєте, вивозите, прибираєте і робите світ навколо себе і всіх нас кращим. Ми безмежно вдячні за вашу невтомну працю та відповідальне ставлення до своїх обов’язків.

Бажаю усім працівникам сфери ЖКГ сил та здоров’я.

Завдання жителів громади — допомога працівникам комунального господарства  у підтримці чистоти та порядку в громадських місцях та біля власного житла.

Секретар селищної ради                      Любов ОМЕЛЬЧЕНКО