Змагання зі спортивного орієнтування

Дата: 25.03.2024 15:05

22 березня 2024 року, на території Новоігорівського ліцею, відбувся територіальний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування. В змаганнях взяли участь команди Устинівського ліцею, Новоігорівського ліцею, Інгульського ліцею, Криничуватської філії Устинівського ліцею, Устинівської філії Устинівського ліцею та Криничненської філії Устинівського ліцею.

Учасники змагань мали змогу показати свої здібності на місцевості. Завдання полягало у тому, щоб за допомогою карти та компаса якнайшвидше знайти контрольні точки.

Розпочали змагання з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за тих, хто віддав життя за Україну. З вітальними словами виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради Кам’яна Ірина Олександрівна та директор Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради Шапошнікова Алла Анатоліївна.

За результатами змагань, в командному заліку, призові місця посіли наступні команди:

1 місце – Устинівський ліцей;

2 місце – Новоігорівський ліцей;

3 місце - Інгульський ліцей.

Вітаємо переможців та учасників змагань. Разом до перемоги!