До відома ветеранів i ветеранок

Дата: 04.04.2024 14:03

Громадська організація «Школа врядування»  та Киево-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів i ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою

«Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі Сертифікатна програм).Фото без опису

Старт навчання запланований на 22 квітня 2024 року. Прийом заявок триватиме до 08 квітня включно.

Сертифікатна програма погоджена Національним агентством України з питань державної служби та впроваджуються в рамках проекту «Розширення професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Проект втілюється за сприяння Програми реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту  США.

Мета — сприяти професійному розвитку та підвищенню кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть пов’язати свою професійну кар’єру з державною службою та місцевим самоврядуванням.

Детальніша інформація про Сертифікатну програму та умови відбору за посиланням: http://bit.ly/3uXJFoh.