Змагання з волейболу паркового

Дата: 10.04.2024 09:24

06 квітня 2024 року в с. Соколівському за ініціативи Кіровоградської територіальної організації "Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»" відбувся турнір з волейболу паркового «КУБОК НЕЗЛАМНИХ».

У змаганнях взяли участь команди  Аджамської, Великосеверинівської, Катеринівської, Соколівської, Суботцівської та Устинівської територіальних громад. На офіційному відкритті учасників та гостей змагань привітала голова Кіровоградської ТО ВФСТ "Колос" Інна Завірюха. Присутні вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

На волейбольному майданчику команди демонстрували запеклу боротьбу та жагу до перемоги. У підсумку команда Устинівської громади посіла третє місце.

Переможці та призери були нагородженні медалями, грамотами та кубком Кіровоградської територіальної організації громадської організації Всеукраїнського ФСТ "КОЛОС".