Гранти для розвитку жіночого бізнесу в Україні

Дата: 24.04.2024 08:34

Жіночий бізнес в Україні стає все більш важливим сектором економіки, що сприяє гендерній рівності, економічній незалежності, а також професійному зростанню та лідерству жінок. Для підтримки та стимулювання цього напряму підприємництва існують різноманітні гранти для бізнесу 2024 та фонди, які надають фінансову підтримку та ресурси для розвитку жіночих підприємств.

Ось кілька ідей для проєктів та послуг, які можна розвивати та на які можна отримати грант 2024:

1. Екологічно свідомі продукти:

• Виробництво та продаж еко-товарів. • Створення біорозкладних упаковок.

• Проведення екологічних кампаній та освітніх заходів.

2. Технологічні інновації:

• Розробка мобільних додатків для розвитку різних галузей. • Виробництво технологічних гаджетів та аксесуарів. • Курси та тренінги з цифрових технологій для жінок.

3. Соціальна відповідальність:

• Створення проєктів для вирішення соціальних проблем. • Організація благодійних заходів та зборів коштів. • Розвиток програми соціальної підтримки для жінок.

4. Мода та дизайн:

• Виробництво ексклюзивного одягу або аксесуарів. • Розвиток власного бренду в сфері моди. • Курси та майстер-класи з дизайну одягу.

5. Здоров'я та краса:

• Відкриття салону краси або фітнес-центру. • Розробка та продаж натуральної косметики. • Консультування з питань здоров'я та фітнесу для жінок.

6. Освіта та консультування:

• Ведення тренінгів та семінарів з розвитку особистості та бізнес-навичок. • Консультування з питань підприємницької діяльності. • Організація онлайн-курсів та вебінарів.

7. Туризм та гостинництво:

• Відкриття готелю або гостьового будинку. • Організація тематичних турів для жінок. • Розробка та продаж унікальних туристичних послуг.

Приклади актуальних грантових програм

1. Освітньо-грантова програма для жінок "Початок" від ДІЯ.БІЗНЕС.

Мета проєкту - сприяння розвитку жіночого підприємництва. Учасниці цієї ініціативи матимуть освітню, фінансову, менторську та психологічну підтримку для розширення або створення власного бізнесу.

2. Бренд L’Oréal Paris.

Гранти надаються для початку або масштабування бізнесу. Програма передбачає отримання грантових коштів на суму до 650 тисяч гривень.

3. Програми від “Естонської ради у справах біженців”.

Можна отримати до 180 тисяч євро. Подати заявку на участь у програмі можуть жінки, які втратили засоби для забезпечення своїх сімей через війну.

Це приклади можливостей, які надають державні та міжнародні гранти для України 2024. Слідкуйте за актуальною інформацією від різних фондів та програм, щоб мати шанси на отримання безповоротних коштів на відкриття чи розвиток бізнесу в 2024 році.

Критерії та вимоги для отримання гранту

• Чітка стратегія та мета проєкту. • Відповідність цілей проєкту грантовій програмі. • Застосування принципів гендерної рівності. • Включення аспектів екологічної стійкості. • Обґрунтованість та реалізованість бюджету.                 • Доцільність фінансової підтримки для початку чи масштабування бізнесу.   • Дотримання стандартів безпеки та законодавчих вимог. • Відповідність грантової програми в зазначеному регіоні чи галузі. • Здатність проєкту вирішувати конкретні соціальні чи економічні виклики. • Інноваційний підхід та оригінальність проєктної ідеї.Фото без опису