Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти

Дата: 26.04.2024 15:16

24 квітня за сприяння ГО «Центр освітніх реформ НАШІ ДІТИ» в м.Новоукраїнка пройшов турнір «Всеукраїнської шкільної ліги QUIZ Діти», в якому взяла участь команда 4-Б класу Устинівського ліцею Устинівської селищної ради (класовод: Барнюк В.Г.).

Цьому заходу передувала кропітка та напружена робота: тренувальні ігри, перегляд сотень підготовчих відеоматеріалів, робота з додатковою літературою…

І ось цей день настав. Учасники проекту Ліга Сміху, гравці команди «Наш Формат»,  ведучі Олександр Степаненко та Олександр Теренчук розпочинають турнір, тема якого «Моя Україна». Веселощі, сміх, цікаві руханки, пісні чергуються з етапами гри, де команди, а їх було більше 15!, показали свої знання та ерудицію в трьох раундах: «Ми - українці», «Видатні постаті України», «Звичаї та традиції України».

Підсумок гри був вражаючим та приємним – І місце! Медалі, кубок, солодощі, календарі з улюбленими ведучими, автографи, фото на згадку. Цей день назавжди залишиться в пам’яті дітей емоційним, світлим та надихаючим.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису