Пліч-о-пліч шкільні ліги з Черліденгу

Дата: 01.05.2024 13:18

30 квітня 2024 року на базі факультету фізичного виховання центральноукраїнського держаного університету ім.В.Винниченка відбувся ІІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу, де зібралися 13 команд Кропивницького району.

Команди показали спортивні, хореографічні та гімнастичні вміння. У результаті команда Інгульського ліцею Устинівської селищної ради, яку представляли драйвові, яскраві, харизматичні черлідерки "НЕЗЛАМНІ": Богомаз Варвара, Веретельник Софія, Гриджук Олена, Дорошенко Аріна, Нужна Тетяна, керівник Довгенко Емілія запалили танцпол силою духу, бомбезною енергією та майстерністю, посіла 6 місце та здобула  колосальний досвід для майбутніх перемог.

Дякуємо ЗСУ за можливість приєднатися до цього дійства.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису