ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ: ПРОЄКТ «МЕДИЧНІ СТАРТАПИ»

Дата: 10.06.2024 16:00

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (далі – УКРНОІВІ) разом з аналітичним центром та корпоративним акселератором, які входять до складу ISE Group (Innovation Startup   Entrepreneurship Group), започатковують проєкт «Lab2Market MedTech», який спрямований на підтримку та розвиток як команд, які тільки розробляють свою ідею, так і вже готових стартапів.

Цільова аудиторія – науковці, інноватори та підприємці, які хочуть реалізувати бізнес у сфері медичних технологій.Фото без опису

Участь у проєкті відкрита для всіх без обмежень за віком, статтю, місцем роботи, відомчою підпорядкованістю чи освітою, головною умовою є приналежність до цільової аудиторії.

Перший етап проєкту вже стартував. Зараз ІР офіс проводить опитування про наявні інноваційні розробки у медичній сфері та проблеми під час їх комерціалізації. Тому просимо всіх зацікавлених взяти в ньому участь за посиланням.