Устинівське відділення

Рівень радіаційного фону на Устинівщині та алгоритм дій у разі радіаційної аварії

Основне – потрібно залишатись в приміщенні або терміново у нього зайти, якщо ви знаходитесь на вулиці. Слідкуйте за офіційними джерелами інформації. Знезаразьте себе. Помийтесь, якщо є така можливість. Одягніть чистий одяг. «Допоки рятувальники чи влада не повідомили про безпеку водопровідної води, доти лише вода в пляшках залишатиметься не забрудненою. Також харчові продукти є безпечними, якщо зберігались у герметичних контейнерах, холодильнику або морозильній камері.

15:51:19 10.08.2022

Міфи й упередження щодо антибіотиків

Здатність мікроорганізмів (наприклад, бактерій) виживати під дією антимікробних препаратів (в наведеному прикладі – антибіотиків) називають стійкістю або резистентністю.

09:38:59 03.08.2022

Захистіть себе: Лептоспіроз

Улітку, коли люди проводять більше часу біля водойм, в Україні зростає захворюваність на лептоспіроз. За 6 місяців 2022 року в Україні зареєстрували 32 випадки, зокрема, 13 — у червні.

08:58:03 02.08.2022