Розчистка доріг на контролі у селищного голови

Дата: 17.02.2021 09:33

На території Устинівської селищної ради тривають роботи з прибирання доріг та доріжок від снігу. Ще з шостої годин ранку на дороги вийшли спецтехніка, яку надали ПСП «Агролан» директор Білошицький Микола Анатолійович та ПП «Агротранссервіс» директор Абрамян Юрій Саркісович, ТОВ «Агрокомплекс» директор Коваль Олег Васильович, А/Ф «Криничуватська» директор Петренко Анатолій Анатолійович, ПСП «Деметра», ПСП «Димитрово» директор Середенко Олексій Миколайович, ТОВ «Агрожовтень» директор Безверха Олена Вікторівна, А/Ф «Долинчанка», ПСП «Перлина степу», ПСП "Україна" директор Петренко Володимир Анатолійович та одноосібник Цюпер Іван Іванович. Селищний голова та громада дякує вам що не залишились осторонь та байдужими и надали допомогу у розчистці доріг.