Нарада з старостами та діловодами

Дата: 04.03.2021 15:23

Фото без опису

З метою співпраці, взаємодії та комунікації, 2 березня 2021 року заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадієм Сусідко спільно з керуючою справами виконавчого комітету Надією Царенко та працівниками відділу «Центр надання адміністративних послуг» із залученням представників районного військового комісаріату, районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, районної державної податкової інспекції проведено нараду для старост та діловодів.

Розглянуто ряд питань, зокрема щодо виконання плану роботи виконкому, запровадження ведення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в електронній формі шляхом ведення реєстру територіальної громади, проведення призову на строкову військову службу до Збройних сил України, про комплексну послугу для батьків новонароджених  єМалятко, про кампанію декларування громадянами доходів отриманих у 2020 році. Також обговорили нагальні організаційні питання.

За результатами наради прийнято відповідні рішення та надано окремі доручення.

Слід відмітити, що налагоджена взаємодія сприяє ефективній та результативній роботі.

Фото без опису