Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради

Дата: 15.03.2021 15:45

Центр надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє на підставі положення про Центр затвердженого рішенням сесії Устинівської селищної ради від 16 грудня 2020 року № 19.

Основними завданнями центру є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих верств населення та надання їм комплексу соціальних послуг, яких вони потребують.

До структури Центру надання соціальних послуг входять 3 відділення:

- відділення соціальних послуг за місцем проживання, на основі якого працюють соціальні робітники, які надають послуги пенсіонерам які перебувають у складних життєвих обставинах, одиноким та людям з обмеженими можливостями також діє мультидисциплінарна команда ;

- відділення натуральної та грошової допомоги надає послуги перукаря, швачки, сестри медичної та робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, при відділенні діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації,надається соціально – педагогічна послуга «Університет третього віку», потребуючим громадянам надається  одяг б/в та взуття;

- відділення соціальної роботи здійснює заходи щодо супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою, піклуванням та виявлення і облік осіб/сімей та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Поточна робота Центру надання соціальних послуг спрямована на реалізацію соціальної підтримки в громаді: виявлення одиноких непрацездатних громадян, громадян похилого віку, осіб з обмеженими можливостями, бездомних громадян, осіб та сімей, які опинилися у скрутних життєвих обставинах та надання соціальних послуг вищевказаним вразливим верствам населення.