Благоустрій села Седнівка

Дата: 26.03.2021 15:37

26 березня 2021 року          на території села Седнівка Устинівської територіальної громади розпочато роботи з благоустрою. Завдяки небайдужим жителям села Новаку Олексію, Єфремову Анатолію, Швецю Сергію, працівникам котельні Седнівського НВК, будинку культури було проведено розчистку молодої порослі дерев на перехресті вулиць села. Староста сіл Седнівка, Переможне, Селіванове, Ганно-Леонтовичеве, Мала Ганнівка, Новочигиринка, Олександрівка, Козлівське Тетяна Гуслєнкова висловила слова вдячності усім, хто прийняв участь у виконанні робіт, а також директору Седнівського НВК Оксенюку Є. В. - за співпрацю.

Сьогоднішні роботи по розчищенню території  - це лише початок заходів з благоустрою, бо чистота вулиць, прибудинкових територій, місць поховань -  це  спільна справа усіх мешканців сіл.

Приєднуйтесь та долучайте своїх друзів та знайомих, усі разом ми зробимо наші села чистішими і приємнішими для проживання.