СВЯТО ВЕСНИ І МАМИ В УСТИНІВСЬКОМУ ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

Дата: 29.03.2021 16:01

Чому це так жваво струмочок співає?

Чому так ласкаво нам сонечко сяє?

Тому що весела, ясна, чарівна,

На мамине свято приходить весна.

На минулому тижні в Устинівському дошкільному навчальному закладі було проведено чудове свято весни, краси, чарівності, ніжності – мами.

Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І не  випадково свято жінок відзначають навесні, коли пробуджується природа від зимого сну. Весна схожа не тільки на маму, а й на бабусю. Скільки в сонечка промінців, стільки ж у бабусі тепла і ласки.

Свято у дитячому садку-це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.

Вихованці нашого садочка дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. На святі звучали пісні про маму, бабусю, компліменти від маленьких джентльменів, слова вдячності, любові. Це було дуже мило, ніжно і емоційно. Свята  пройшли у доброзичливій атмосфері, а результатом стали незабутні дитячі враження.