ГОРОД НА ПІДВІКОННІ В УСТИНІВСЬКОМУ ДНЗ

Дата: 29.03.2021 16:10

Загалом, міні-город - це заняття захоплююче і корисне. Вирощування овочів в дитячому садку розвиває допитливість і спостережливість у дітей, навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, узагальнює знання про необхідність світла, тепла, вологи, грунту для росту рослин, розвиває пізнавальні, творчі здібності вихованців. Город на підвіконні в Устинівському ДНЗ став гарною підмогою та помічником у вихованні у дітей екологічної культури, створення правильного ставлення до живої природи.

Зимові городи вихователі та дітки дошкільного закладу влаштували з великою вигадкою: оформили його у вигляді ферми, сільського подвір′я, фрагменту улюбленої казочки «Ріпка», декорували будівлями і декоративними аксесуарами (в городі порається господиня, охороняє посіви городнє опудало, радують око колодязь, господарство з домашніми тваринами, клумба з квітами,  птахи і бджоли).

Ось так в ігровій формі виховується в дітях працелюбність, дбайливе ставлення до рослин, бажання виростити овочі своїми руками.