СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ

Дата: 01.04.2021 17:01

Сьогодні, 01 квітня 2021 року,  селищним головою проведено апаратну нараду за участю  заступників селищного голови, секретаря селищної ради,  керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради, керівників  відділів та секторів апарату та інших виконавчих органів селищної ради.

На нараді обговорені питання щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади, потреби в оптимізації мережі закладів дошкільної та загальної середньої освіти, роботи спортивних гуртків та секцій, проведення рейдових перевірок сімей, які знаходяться на обліку, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, заслухано керівників відділу земельних відносин та агропромислового розвитку, а також відділу соціального захисту і праці Устинівської селищної ради про роботу очолюваних ними відділів.

За результатами наради  керівникам  відділів та секторів апарату та інших виконавчих органів селищної ради дані відповідні доручення та визначені терміни їх виконання.