Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 06.04.2021 14:39

5 квітня 2021 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадій Сусідко за участю керівників окремих структурних підрозділів ради провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Комісія розглянула питання про призначення опіки над малолітньою дитиною-сиротою,  влаштування новонародженої дитини до КНП «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради» в зв’язку з складними життєвими обставинами, в яких опинилася сім’я.

Розглянуто звернення батька щодо визначення способів участі у вихованні дітей, які проживають з матір’ю.

Членами комісії проведено профілактичну бесіду стосовно невиконання батьківських обов’язків матері по відношенню до неповнолітніх дітей.

Крім цього, було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

З розглянутих питань прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.