Інформування щодо захворюванності на СОVID-19

Дата: 07.04.2021 15:11

Т.в.о. директора КНП «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Устинівської селищної ради Любов Саприкіна інформує про стан захворюваності на COVID-19 мешканців територіальної громади станом на 06.04.2021 року.

Всього зареєстровано випадків захворювання на СОVID-19 -124,       в т.ч. летальних випадків – 6

Амбулаторне лікування - 1 особа

Стаціонарне лікування в медичних закладах області - 4 особи

Всього одужало - 113 осіб.

Також повідомляємо, що 05 березня 2021 року мобільною бригадою КНП «Устинівський ЦПМСД» Устинівської селищної ради було отримано 400 доз вакцини (СHADOXI NCOV- 19 СORONA VIRUS  (РЕКОМБІНАНТНА), КОВІШЕЛД, термін придатності до 23.06.2021 року) для вакцинації першого та другого етапів населення території: Устинівської селищної територіальної громади, Компаніївської селищної ради, Бобринецької міської ради.

Станом на 02 квітня 2021 року всі дози вакцини були використані. Для запису населення на вакцинацію від коронавірусної хвороби СОVID - 19 телефонувати за номером телефону 096-994-28-30 в робочий час.