Збори землекористувачів

Дата: 14.04.2021 10:39

13.04.2021 року землекористувачі (орендарі земельних ділянок та одноосібники) Криничуватки і Березуватки зібралися в Криничуватському сільському будинку культури для вирішення важливого питання життєдіяльності громади, а саме про внесок кожного з присутніх у вирішення соціальних проблем території. На зборах був присутній заступник селищного голови Сусідко Г.А. Велося активне обговорення та вносилися конструктивні пропозиції. В результаті дискусії  дійшли згоди та прийняли рішення  про добровільну участь у наданні благодійної допомоги на соціально-економічний розвиток територіальної громади. Також  було створено ініціативну групу (Гончаров В.С., Кажан С.М., Ладик В.П.), яка буде визначати першочерговість проблеми  і контролювати її вирішення.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису