БЛАГОУСТРІЙ ТРИВАЄ!

Дата: 15.04.2021 14:40

Жителі Ганно-Требинівки, Інгульського та Березівки  продовжують роботи з благоустрою своїх територій . Так, завдяки ініціативі та за кошти голови фермерського господарства «Мрія» О.Л. Богомаза (с.Ганно-Требинівка) проведено фрезерування грунту  Малюковим І.В. у парку, де восени 2020 року було висаджено липи і берези. Відремонтовано покрівлю у приміщенні сільського будинку культури в Березівці місцевим жителем Обач А.О. та працівником комунальної служби селищної ради Бєлічковим В.О. Продовжено облаштування дитячого майданчика в Інгульському: встановлено пісочницю, карусель та лавочки. Тільки спільними зусиллями, з активною участю громадян, можливе  поліпшення санітарного стану населених пунктів громади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису