До всесвітнього дня книги

Дата: 23.04.2021 09:23

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року.  Головна мета свята  – привернути увагу як державних органів, так і широкої публіки до книг, як джерел отримання знань, засобів комунікації, які залишаються основою активної освіти й критичного мислення, незважаючи на стрімкий розвиток більш складних джерел інформації.

До святкування Всесвітнього дня книги, вже який рік поспіль приєднуються наші бібліотеки . Тут стало традицією проводити для учнів місцевих шкіл різноманітні заходи, такі як подорожі в історію, бібліотечно-бібліографічні уроки та екскурсії по бібліотеці.

У зв’язку з загрозливою ситуацією, що склалася внаслідок поширення  епідемії коронавірусу COVID-19 Устинівська бібліотека для дітей спільно з центральною бібліотекою для дорослих підготували для своїх користувачів онлайн  хвилину цікавих повідомлень.

Посилання на відео: https://youtu.be/ZwxmUF3ItRQ