Про стан проведення щеплення населення Устинівської селищної територіальної громади від коронавірусної хвороби COVID-19

Дата: 30.04.2021 13:50

27 квітня 2021 року  Комунальним некомерційним підприємством  «Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Устинівської селищної ради було отримано за розподілом від комунального некомерційного підприємства «Регіональний центр громадського здоров’я» Кіровоградської обласної ради нову партію вакцини «Vaccine AstraZeneca» в кількості 200 доз. Дана партія вакцини розрахована для щеплення вікової категорії населення 65+ та медичних працівників незалежно від віку. Дякуючи активній участі  медичних працівників, вакцина була використана за 2 дні.

Запис на вакцинацію від COVID-19 продовжується, бажаючі отримати щеплення  можуть звернутися  за слідуючим номером  телефону  096-994-28-30 в робочий час.