Привітання зі Святом весни і праці

Дата: 30.04.2021 15:47

Шановні жителі Устинівської територіальної громади!

Вітаю вас зі Святом весни і праці та Міжнародним днем солідарності трудящих!

1 травня, ми, разом з  143 країнами світу, святкуємо Міжнародний день солідарності трудящих. В цей день ми вітаємо всіх, хто своєю працею, майстерністю, відповідальністю вносить свій вклад у розвиток суспільства. Незалежно від того, де і ким ви працюєте, від усієї громади висловлюю вам повагу і слова вдячності. Бажаю вам здоров’я, міцності духу, ентузіазму,  щоб у вас завжди була робота і  ви могли би впоратися зі всіма завданнями, які перед вами виникнуть, а справа, якою ви займаєтесь завжди приносила задоволення і достаток, надихала на реалізацію нових проектів та планів.

З повагою селищний голова  Ігор ПЕНЬКОВ