ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Дата: 06.05.2021 12:59

05 травня 2021 року, під головуванням заступника селищного голови Наталії Сівової, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

На засіданні було обговорено план основних напрямків, відповідно до яких будуть організовуватися заходи пов’язані з Днем пам’яті та примирення і 76-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.  Зокрема на території Устинівської селищної територіальної громади заплановано проведення урочистих заходів з покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, відвідування учасників Другої світової війни, здійснення різнопланових заходів по закладах культури та освіти, проведення панахид за жертвами Другої світової війни, молебіня за мир і злагоду в Україні, інше.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису