Проведено семінар за участю діловодів

Дата: 11.05.2021 12:58

11 травня 2021 рокуначальник  відділу соціального захисту і праці Устинівської селищної ради Віта Синяк провела семінар за участю діловодів селищної ради, де проінформувала присутніх про те, що згідно із Постановою КМУ від 14 квітня 2021 року № 420 внесено зміни до Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848.

Учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби в наданні  додаткової консультації.

Крім цього, було наголошено, що документи для призначення житлової субсидії будуть прийматися за талонною системою, яка передбачає  попередній запис.