Протокол №3 Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради

Дата: 14.05.2021 14:58

Місце проведення: зал засідань Устинівської селищної ради. Час проведення: 09.00. Дата проведення 14.05.2021 року

На засіданні присутні члени конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради у складі:

Голова комісії:  Сусідко Геннадій Анатолійович - заступник селищного голови

з питань   діяльності   виконавчих органів ради.

Секретар комісії: Присяжнюк Антоніна Вікторівна — спеціаліст І категорії

відділу  організаційно правового забезпечення та персоналу

Члени комісії: Колісник Людмила Миколаївна — головний спеціаліст

відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної

ради;

Мудрак Сергій Володимирович   - головний спеціаліст відділу

освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради;

Мулява Олена Олександрівна- начальник відділу організаційно

– правового забезпечення та персоналу;

Сербіненко Олександр Миколайович   - начальник відділу

освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради.

Запрошені та присутні: Лещенко Жанна Іванівна

Засідання конкурсної комісії  вів голова комісії - Сусідко Г.А. – заступник  селищного  голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

СЛУХАЛИ: Сусідка Г.А., який запропонував розглянути наступний ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання комісії:

1.Перевірка на знання законодавства України у сфері дошкільної освіти, зокрема Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, заслуховування презентації перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти

2.Визначення шляхом голосування кандидатури, яка відповідає вимогам переможця конкурсу.

3.Про оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті  Устинівської селищної ради за посиланням https://ustynivka-gromada.gov.ua/vakansii-17-46-07-03-12-2020/.

"Прошу голосувати".

Голосували -за ”6”, утримались – «0», проти – «0».

Рішення прийнято. Порядок денний засідання конкурсної комісії затверджено.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

СЛУХАЛИ: Про заслуховування відповідей на знання законодавства України у сфері дошкільної освіти, зокрема Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, заслуховування  презентаціїї перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти та проведення співбесіди з учасником конкурсу на зайняття вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради  .

ВИСТУПИВСусідко Г.А.  – голова конкурсної комісії

1.Проінформував присутніх, що за результатами розгляду заяв та документів. поданих на зайняття вакантної посади  директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради,  конкурсною комісією прийнято рішення про допуск до конкурсу одного претендента –  Лещенко Жанни Іванівни.

Зазначив про критерії оцінювання та запропонував заслухати учасника конкурсу Лещенко Ж.І. та провести з нею співбесіду.

Конкурсна комісія заслухала  Лещенко Ж.І.

Члени конкурсної комісії провели співбесіду з учасником конкурсу.

Відповіді на питаня були наданні в повному обсязі, проявлено глибоке знання  законодавства України у сфері дошкільної освіти, зокрема, Законів України         “Про освіту”, “Про дошкільну освіту”, інших нормативно-правових актів у сфері реформування дошкільної освіти. У всіх відповідях відчувається належна спеціальна підготовка учасника конкурсу.

ВИСТУПИВ: Сусідко Г.А. -  голова комісії запропонував взяти заслухану інформацію до відома, та виставити бали згідно критеріїв оцінювання

Претендент на посаду Лещенко Ж.І. набрала 106 балів

2. СЛУХАЛИ: Визначення шляхом голосування кандидатури, яка відповідає вимогам переможця конкурсу.

ВИСТУПИВСусідко Г.А. - голова комісії.

Відповідно до результатів заслуховування презентації, проведеної співбесіди, враховуючи ділові, моральні, професійні якості учасника, відповідність вимогам, заявленим умовами конкурсу, конкурсна комісія повинна визначити переможця конкурсу на зайняття вакантної посади  директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради.

Сусідко Г.А. поставив  на голосування пропозицію щодо обрання переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради Лещенко Ж.І.

Прошу голосувати.

Голосували- за-"6”, утримались – «0», проти – «0».

Рішення прийнято одноголосно.

Сусідко Г.А. наголосив присутнім, що за результатами поіменного голосування  переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради визнано Лещенко Жанну Іванівну.

ВИРІШИЛИ: Визнати переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади  директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради  Лещенко Жанну Іванівну.

3.СЛУХАЛИ: Про оприлюднення результатів конкурсу на  офіційному веб-сайті Устинівської селищної ради  : https://ustynivka-gromada.gov.ua/vakansii-17-46-07-03-12-2020/.

ВИСТУПИВ: Сусідко Г.А.,  голова комісії, який проінформував, що відповідно до Порядку проведення конкурсу, результати будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Устинівської селищної ради.

Питання порядку денного засідання розглянуто. Зауважень щодо ведення засідання не надходило. На цьому засідання конкурсної комісії оголошується закритим.

Голова конкурсної комісі         оригінал підписано        Геннадій СУСІДКО

Секретар конкурсної

комісії                                         оригінал підписано        Антоніна ПРИСЯЖНЮК

Члени конкурсної комісії         оригінал підписано        Людмила КОЛІСНИК