Володимир Лозовський - лауреат першої премії Міжнародного фестивалю українських мистецтв «Діаманти роду»

Дата: 18.05.2021 10:45

Міжнародний фестиваль українських мистецтв «Діаманти роду» заснований Громадською організацією «Рада родин» на виконання Національної програми «Становлення, розвиток та збереження національних українських родів, родин, сімей».

Учень школи естетичного виховання Устинівської селищної ради Володимир Лозовський став лауреатом першої премії у жанрах вокал та інструментальна музика. Керівники: Ірина Лозовська та Володимир Лозовський.

Перший етап проходив з 15 березня по 15 квітня 2021 року. Підсумки підведено 15 травня 2021 року.

Фестиваль проводиться за підтримки інститутів президентства, місцевого самоврядування, Міжнародного Рицарського Ордену Христа Спасителя при ООН, МГО «Ми Українці», під патронатом Національного Гетьмана України.

Мета:
1) створення, розповсюдження та популяризація культурної спадщини родин України як
національної культури;
2) виховання любові до великої і малої Батьківщини, родини;
3) сприяння розвитку української культури;
4) пропаганда традиційних родинних цінностей;
5) єднання українських родин.

Місія:
1) Єднання українців навколо інституту президентства засобами мистецтва на основі
родинних цінностей.
2) Привернення уваги українського суспільства до потреб талановитих дітей -сиріт у
реалізації своїх талантів.

Посилання на відео: https://youtu.be/LJ2US6-iRfo