ПРОТОКОЛ №1 Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Устинівський музей історії” Устинівської селищної ради

Дата: 25.05.2021 14:08

ПРОТОКОЛ №1

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”

Устинівської селищної ради

Місце проведення: зал засідань Устинівської селишної ради. Час проведення: 09.30 Дата 25.05.2021 року

Присутні:

комісії:       СУСІДКО                            заступник селищного голови

Геннадій Анатолійович         з питань   діяльності

виконавчих органів ради

комісії:        ГОНЧАРЕНКО                  - спеціаліст першої категорії

Лариса Миколаївна                 відділу організаційно-правового

забезпечення та персоналу

Члени комісії:

МУЛЯВА                            -начальник відділу організаційно –

Олена Олександрівна         правового забезпечення та

персоналу

ЖАРІКОВА                         - головний спеціаліст відділу культури

Ольга Володимирівна          туризму та культурної спадщини

Устинівської селищної ради

КОЛОМІЄЦЬ                     - бухгалтер централізованої бухгалтерії

Наталія Миколаївна           відділу культури, туризму та культурної

спадщини Устинівської селищної ради

Відсутні: Прейма Світлана Миколаївна

1. Про форму голосування комісії.

2.Про розгляд заяви та документів, поданих кандидатами на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”

Устинівської селищної ради.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1.СЛУХАЛИ: Сусідка Геннадія Анатолійовича, який повідомив, що на вимогу Закону України «Про культуру» із змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури»,             13 квітня  2021 року в місцевій газеті «Трудівник Устинівщини”» та на офіційному веб-сайті Устинівської селищної ради  було опубліковано оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  “Устинівський музей історії” Устинівської селищної ради.

Розпорядженням  селищного голови  від 26.04.2021 року 103-к “Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу “Устинівський музей історії” Устинівської селищної ради”,  було затверджено склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  “Устинівський музей історії” Устинівської селищної ради.

Для упорядкування процедури засідання комісії необхідно визначити форму голосування для прийняття рішень.

ВИСТУПИЛИ: Сусідко Геннадій Анатолійович, голова конкурсної комісії, який запропонував проводити процедуру голосування шляхом підняття однієї руки кожним членом комісії, у разі його згоди.

ВИРІШИЛИ : проводити процедуру голосування шляхом підняття однієї руки кожним членом комісії у разі його згоди.

Голосували: за – 5, проти – 0, утримались – 0.

Рішення прийнято одноголосно.

2.СЛУХАЛИ: Сусідка Геннадія Анатолійовича, голову конкурсної комісії, який повідомив, що на участь у конкурсному відборі на заміщення  вакантної посади директора комунального закладу Устинівський музей історії” Устинівської селищної ради  надійшла одна заява із відповідними документами  - від Щерюка Олександра Васильовича.  До заяви було додано два рекомендаційні листи, один мотиваційний лист, копія диплома про вищу освіту, автобіографія та документи, що посвідчують особу, згоду на обробку перснальних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Сусідко Г.А.  поставив на голосування пропозицію щодо визнання документів, поданих претендентом Щерюком О.В.  такими, що подані в повному обсязі та допуску Щерюка О.В. до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади  директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”

Устинівської селищної ради.

ВИРІШИЛИ: ознайомившись із поданими документами комісія вирішила:   подані кандидатом документи відповідають кваліфікаційним вимогам конкурсного відбору, а також допустити Щерюка Олександра Васильовича до участі в конкурсному відборі   на заміщення  вакантної посади директора комунального закладу Устинівський музей історії” Устинівської селищної ради

Голосували: "за"  – 5;  утримались – "0"; проти - “0”.

Рішення прийнято одноголосно.

Голова конкурсної комісії:        оригінал  підписано Геннадій СУСІДКО