Проведено навчальний семінар

Дата: 25.05.2021 15:58

24 травня 2021 року   на базі відділення соціальної роботи  Центру    надання соціальних послуг   Устинівської селищної ради організовано та проведено  навчальний семінар  для фахівців із соціальної роботи  на тему: «Соціальна робота з сім'ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах»   У семінарі взяли участь  завідувач сектором служби у справах дітей Устинівської селищної ради  Любов КАРПЯК  та фахівці із соціальної роботи  Світлана ВОЛИК, Наталія ФАРАЄВИЧ, Алла  Шутова.

Відкрила семінар завідувач відділенням соціальної роботи Алла ПЕТРЕНКО, яка акцентувала увагу  на  необхідності  реалізації  нових соціальних ініціатив Президента України  та повного охоплення на території Устинівської селищної  громади соціальними послугами  сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах .

Завідувач сектором служби у справах дітей Устинівської селищної ради Любов КАРПЯК наголосила на необхідності раннього виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах   та здійснення заходів  щодо попередження соціального сирітства.

Учасниками семінару було розглянуто   основні документи  законодавчої  бази щодо роботи з сім'ями, дітьми та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також детально розглянуто  та  закріплено практичною  роботою  фахівцями із соціальної роботи  наказ  Мінсоцполітики  України «Про затвердження форм обліку соціальної роботи з сім'ями/особами, які перебувають у складних життєвих обставинах» від 13 липня 2018 року №1005.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису