ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Дата: 26.05.2021 09:22

Адміністративна комісія при виконкомі Устинівської селищної ради 25 травня на своєму засіданні розглянула три протоколи про адміністративні правопорушення, що були складені працівниками поліції за ч.2ст.156 ЗКУпАП (порушення працівником підприємства торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом , алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами  особам, які не досягли 18-річного віку, що тягне за собою накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів громадян) На два протоколи було винесено постанови про відмову у стягненні в зв’язку з відсутністю доказів у матеріалах справи. На одного з порушників накладено стягнення в розмірі чотирьохсот неоподаткованих мінімумів, що складає 6800 грн.