Мінцифри оприлюднило Рамку цифрової компетентності для громадян та заохочує пройти національний тест на цифрову грамотність

Дата: 26.05.2021 09:37

Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило Рамку цифрової компетентності для громадян із метою широкого громадського та експертного обговорення. Ознайомитися з нею можна за посиланням: http://bit.ly/3rBs8KL
Володіння цифровою грамотністю сьогодні вкрай важливе, адже вона проникає у всі сфери життя та охоплює такі поняття як інформаційна грамотність, медіаграмотність, комунікація, співпраця, створення цифрового контенту, безпеку та захист персональних даних, навчання протягом життя тощо.
Рамка цифрової компетентності для громадян України – це інструмент, створений для того, щоб покращити рівень цифрових компетентностей українців, допомогти у створенні державної політики та плануванні освітніх ініціатив, спрямованих на підвищення рівня цифрової грамотності та практичного використання засобів і сервісів IT-технологій конкретними цільовими групами населення.
Відповісти на 90 запитань із цифрової грамотності? Легко!
Устинівська селищна рада підтримує ініціативу Міністерства цифрової трансформації з навчання цифрових компетентностей. Бо цифрові навички сьогодні – це як вміти писати, читати та рахувати. Тож всією командою проходимо національний тест на цифрову грамотність Цифрограм 2.0.
Безкоштовно скласти тест і отримати сертифікат можна на порталі Дія. Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua/digigram