Засідання педагогічної ради в КЗ «Устинівське НВО «ЗШ I-III ступенів»

Дата: 08.06.2021 13:50

07 червня  2021 року в КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.» відбулося засідання педагогічної ради закладу. На початку засідання директор Гавриш В.А. привітав педагогів із закінченням навчального року та подякував всім за плідну роботу. Нетрадиційне засідання педради проведене у формі ділової гри з елементами тренінгу, на якому були підведені підсумки навчально - виховного процесу за 2020/2021 рік та окреслено завдання на новий навчальний рік на основі SWOT-аналізу. Тренінгові групи презентували свої напрацювання щодо визначення «сильних», «слабких» сторін, «можливостей» та «загроз» у навчальній, виховній роботах закладу та створення безпечного та комфортного освітнього середовища з метою діагностики стану освітнього процесу, відповідно до поставлених завдань та  перспективи розвитку закладу.

На педагогічній раді також були розглянуті  та обговорені питання «Про підсумки роботи школи з попередження дитячого травматизму» (Зборовська О.О.), «Про переведення учнів 1-10-х класів до наступного класу  та нагородження учнів школи 4-10 класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» (Лозовська В.В., класні керівники), «Про випуск учнів 9-х класів зі школи, вручення свідоцтв з відзнакою» (Лозовська В.В.), «Про визначення напрямку профільного навчання у 2021-2022 н.р.» (Гавриш В.А.), «Про попереднє тижневе навантаження вчителів на 2021-2022 н.р.» (Гавриш В.А.), «Про випуск учнів 11 класу зі школи, нагородження випускників срібною медаллю «За досягнення у навчанні» (Лозовська В.В.), «Про нагородження випускників 11 класу Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» (Лозовська В.В.).

Для вчителів було проведено анкетування «Професійна майстерність вчителя-запорука міцних знань учнів».

На завершення роботи підбито підсумки та прийняті рішення.