Рух- це здорово, Рух- це життя, Не зупиняйся, Іди вперед і не здавайся!..

Дата: 08.06.2021 15:12

Сьогодні, 08 червня 2021 року по всій Україні проводиться фізкультурно- спортивний захід «Рух - це здорово!»,  присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Взяв участь у даному заході і колектив КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.». Розпочати урочисту лінійку та підняти прапор змагань надано кращим спортсменам школи: Сафонову Миколі, Андрієнку Володимиру, Мелентьєву Костянтину, Орешечко Анастасії, Комарніцкому Артуру, Сидоренко Любові.

У руханці – флешмобі  «Рух- це здорово і класно!» взяли участь учні всіх класів та вчителі закладу. Далі за програмою відбувся масовий легкоатлетичний пробіг, підтягування «Хто найсильніший», змагання з волейболу, змагання з міні - футболу для учнів 8-10 класів, конкурс малюнків на асфальті та танцювальна локація для учнів 1-4-х класів, змагання «Кращий стрибун». Також цього дня проведений флешмоб «22 віджимання» на честь героїв АТО. За підсумками проведених заходів, відбулося нагородження учасників.

Понад 2500 років тому  в стародавній Греції на величезній скалі були викарбувані слова «Хочеш бути сильним - бігай, хочеш бути красивим - бігай, хочеш бути розумним - бігай. Дійсно, рух - це здоровя, рух - це життя! Тож будьмо всі здоровими!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису