Свято Останнього дзвінка у КЗ «Устинівське НВО «ЗШ I-III ст.»

Дата: 11.06.2021 16:02

09 червня 2021 року для школярів КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.» пролунав  останній дзвінок, сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного. Свято, де в один яскравий візерунок зібралися кольорові кульки, квіти, різнобарвні стрічки, вишиванки, щирі дитячі посмішки та схвильовані обличчя вчителів та батьків. Директор закладу Гавриш В.А привітав учнів, випускників, учителів, батьків із успішним закінченням 2020-2021 навчального року. На урочистій лінійці була присутня заступник голови Устинівської селищної ради Сівова Н.М., яка теж привітала всіх присутніх із святом, побажала учням нових звершень, мрій та змістовного відпочинку, та вручила подарунок обдарованій учениці, відмінниці навчання, неодноразовому переможцю різноманітних Всеукраїнських конкурсів та конкурсу-захисту учнівських робіт Малої академії наук України в номінації «МАН- юніор- дослідник»- Садовенко Софії. За високі досягнення у навчанні 21 учня школи нагороджено Похвальними листами. Особлива увага на лінійці була приділена випускникам, для кого цей дзвоник справді є останній, коли залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Із вітальними словами та святковими побажаннями до випускників звернулися першокласники, перша вчителька та класна мама. Зворушливим було виконання випускниками пісні «Школа». І ось урочиста мить-звучить останній шкільний дзвінок. Право надати останній  дзвінок отримує  учениця 1 класу Сівова Софія та учень 11 класу Іщенко Роман. Свято Останнього дзвоника -  найжаданіше для  дітей та найважливіше для їх батьків, адже ні з чим незрівняна радість - бачити своїх дітей щасливими, з новими знаннями та мріями!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису