Міжнародний день боротьби зі сколіозом

Дата: 30.06.2021 09:54

Міжнародний день боротьби зі сколіозом відзначається у всьому світі із 2013 року з ініціативи Асоціації сколіозу Великої Британії. Мета – об’єднати людей для боротьби  з  недугою і допомогти тим, хто вже страждає на сколіоз.

Сколіоз – це викривлення хребта в бік. На початковій стадії він непомітний і розвивається здебільшого від 10 до 15 років. Основною причиною сколіозу є невідповідність розвитку м’язових та кісткових тканин у підлітковому віці, коли кістковий скелет швидко витягується, а м’язові тканини не встигають створити підтримуючий корсет. Для профілактики сколіозу потрібно стежити за правильною поставою людини, уникати довгого перебування у сидячій позі та різких рухів і поворотів тулуба, рівномірно розподіляти навантаження на все тіло.

Лікування сколіозу найбільш ефективне на ранніх стадіях, при перших же підозрах на проблему хребта зверніться за консультацією до сімейного лікаря. Адже чим раніше діагностувати, тим простіше виправити.

Бажаємо всім здоров’я!Фото без опису